Terugkeer naar de turnzaal tot 12j
(geboortejaar 2009 en jonger)
Aangepast schema voor januari 2021
- Kleutergroepen: Voor de kleutergroepen wordt een speciale regeling uitgewerkt omdat de trainsters niet in de 3 groepen na elkaar mogen lesgeven. Elke kleuter zal om de 2 weken een les mee in de zaal kunnen volgen. De gedetailleerde info wordt binnen de groep verdeeld zodat je weet wie wanneer naar de zaal kan/mag komen.
- Pupillen & Benjamins : training in de zaal op gewone uur en plaats
- Tieners: training in de zaal op maandag van 19.30 tot 20.30 u voor de gymnasten t/m geboortejaar 2009. Wie ouder is kan vanaf de tweede week ook de les online mee volgen. (inlogcodes worden in de loop van de week bezorgd).
- Recre@Toestelturnen: training in de zaal op gewone uur en plaats voor de gymnasten t/m geboortejaar 2009. Wie ouder is kan deelnemen aan een online les van 1030u tot 11.30u. (inlogcodes worden in de loop van de week bezorgd).
- Recre@minitrampoline: training op dinsdag 19 – 20u op de Bosuil 140 voor de gymnasten t/m geboortejaar 2009
- Recre@lange mat 1: training in de zaal op gewone uur en plaats
- Recre@lange mat 2: online training via zoom op het normale uur(inlogcodes worden in de loop van de week bezorgd).
- Jazz kids 1 & 2: training in de zaal op gewone uur en plaats
- Gymtopia: training in de zaal op gewone uur en plaats
- Mini-jump: training in de zaal op gewone uur en plaats
- TTM (wedstrijd): training in de zaal op gewone uur en plaats