Keuzegroepen

Wenst u meer?  Kiest u voor een specifieke discipline? 

Wie op zoek is naar zijn favoriete gymdiscipline (trampoline, lange mat, jazzdans, Yoga, drumband, toestelturnen …) vindt zeker zijn ding in één van onze keuzegroepen.

De keuzegroepen zijn ingedeeld volgens leeftijd, en toegankelijk voor zowel meisjes als jongens (dames en heren).

Wat als een groep volzet is?

Moest de groep van uw keuze volzet zijn, dan kan u indien u dat wenst, inschrijven op de wachtlijst van deze groep. Op die manier ontvangen wij van u de nodige info en kunnen wij u contacteren zodra er een plaats vrij komt.
Belangrijk : De betaling voor de wachtlijstgroep hoeft u nog niet in orde te brengen. Dat wordt geregeld indien er een plaats vrijkomt.

Yoga

Drumband

Jazz Kids 1

Jazz Kids 2

Jazz Jeugd

Jazz  Volwassenen

Recre@langemat 1 – VOLZET !

Recre@langemat 2

Recre@minitrampoline

Recre@toestelturnen


Yoga

Trainsters Ann Dens
Leeftijd  2003 en ouder
Meter Myriam Eskens
Lesuren dinsdag: 19u30 – 21u00
Zaal Schotensesteenweg 138

 


 


Drumband

Zit er een muzikant in jou?  Slagwerk, lyra,  …

Trainers Robin Krols
Assistent trainer
Meter Romina Verheecke
Geboortejaar 2009 en ouder
Lesuren zaterdag: 9u00 – 10u30
Zaal Bosuil

 


Jazz Kids 1

Hou je van Jazz Gymnastiek, bewegen op muziek, modern dance,…

Trainster Katty Vanden Ostende
Meter Sarah Van De Wiel
Geboortejaar 2013- 2010
Lesuren dinsdag: 18u – 19u
Zaal Schotensesteenweg 252

 


 

 


Jazz Kids 2

Hou je van Jazz Gymnastiek, bewegen op muziek, modern dance,…

 

Trainster
Ass Trainer
Julie Thuys
Brigitte Jonkers
Meter Katrientje Oeyen
Geboortejaar 2009 – 2007
Lesuren dinsdag: 19u30 – 20u30
Zaal Schotensesteenweg 252


Jazz Jeugd

Hou je van Jazz Gymnastiek, bewegen op muziek, modern dance, …

Trainster

Assitent trainsters

Ennia Genar

Tia Spiessens – Eldina Kapic

Meter Lieve Wouters
Geboortejaar 2006 – 2004
Lesuren donderdag:
19u30 – 21u
Zaal Schotensesteenweg 138

 


 


Jazz  Volwassenen

Hou je van Jazz Gymnastiek, bewegen op muziek, modern dance, …

Trainster Sylvia Luyckx – Julie Thuys
Meter Sylvia Luyckx
Geboortejaar 2003 en ouder
Lesuren dinsdag : 20u30- 22u00
Zaal Schotensesteenweg 252


Recre@langemat 1 – VOLZET

Radslag, koprol, flikflak, …. meesters van de lange mat

Trainsters Adinda Van Loo  – Ann Van den Broeck
Assistent trainers Nikki Mallentjer
Meter Ah Munn Karin
Geboortejaar 2013-2008
Lesuren zaterdag 17.30u – 18.30u
Zaal Bosuil

 


Recre@langemat 2

Radslag, koprol, flikflak, …. meesters van de lange mat

 

Trainsters
Ann Van den Broeck
Assistent trainers Nikki Mallentjer  – Toby de Kleine – Mike Jansen
Meter Melissa Jacobs
Geboortejaar 2007 en ouder
Lesuren zaterdag 18.30u – 20u
Zaal Bosuil


Recre@minitramp

Van hoogtesprong tot salto, voor durvers en springtalenten, …

Trainer

 

Ann Van Den Broeck
Assistent trainers Vicky Hoymans – Romina Verheecke – Toby de Kleine – Kitana Claes
Meter Romina Verheecke
Geboortejaar 2011 en ouder
Lesuren dinsdag 18u00 – 19u30
Zaal S. De Grootstr. 120

 


Recre@toestelturnen

Voor echte liefhebbers van het toestelturnen, die willen oefenen voor het betere werk!

Train(st)ers Sandra Gebruers – Ennia Genar – Linda Laumen – Martine De Beukelaer
Assistent trainster Nathalie Boon – Janne Genar
Meter  Isabel Pasmans
Geboortejaar 2011 en ouder
Lesuren zaterdag   10u30 – 12u30
Zaal Bosuil