Keuzegroepen

Wenst u meer?  Kiest u voor een specifieke discipline? 

Wie op zoek is naar zijn favoriete gymdiscipline (trampoline, lange mat, jazzdans, Yoga, drumband, toestelturnen …) vindt zeker zijn ding in één van onze keuzegroepen.

De keuzegroepen zijn ingedeeld volgens leeftijd, en toegankelijk voor zowel meisjes als jongens (dames en heren).

Yoga

POP Pilates

Drumband

Jazz Kids 1 mini’s

Jazz Kids 1

Jazz Kids 2

Jazz Jeugd

Jazz  Basics

Jazz  Advanced

Recre@langemat 1

Recre@langemat 2

Recre@minitrampoline 1 & selectie

Recre@toestelturnen


Yoga

Trainsters Ann Dens
Leeftijd  2002 en ouder
Meter Myriam Eskens
Lesuren dinsdag: 19u30 – 21u00
Zaal Schotensesteenweg 138


POP Pilates

Trainsters Lynn Meeuwissen – Kimberly Maes
Leeftijd  2001 en ouder
Meter
Lesuren maandag: 21u – 22u00
Zaal Schotensesteenweg 252

Meer over deze nieuwe afdeling vind je hier.


Drumband

Zit er een muzikant in jou?  Slagwerk, lyra,  …

Trainers Veronique Van de Velde – Adinda Van Loo
Assistent trainer Robin Krols
Meter Martine Debeukelaer
Geboortejaar 2008 en ouder
Lesuren zaterdag: 9u00 – 10u30
Zaal Bosuil


Jazz Kids 1 mini’s

Hou je van Jazz Gymnastiek, bewegen op muziek, modern dance,…

Trainster Katty Vanden Ostende
Meter Binta Jobe
Geboortejaar 2012- 2011
Lesuren dinsdag: 17u30 – 18u30
Zaal Schotensesteenweg 252


Jazz Kids 1

Hou je van Jazz Gymnastiek, bewegen op muziek, modern dance,…

Trainster Katty Vanden Ostende
Meter
Geboortejaar 2010- 2009
Lesuren dinsdag: 18u30 – 19u30
Zaal Schotensesteenweg 252


Jazz Kids 2

Hou je van Jazz Gymnastiek, bewegen op muziek, modern dance,…

 

Trainster
Ass Trainer
Julie Thuys
Brigitte Jonkers
Meter Lieve Wouters
Geboortejaar 2007 – 2006
Lesuren dinsdag: 19u30 – 20u30
Zaal Schotensesteenweg 252


Jazz Jeugd

Hou je van Jazz Gymnastiek, bewegen op muziek, modern dance, …

Trainster

Assitent trainsters

Cindy Loos

Tia Spiessens – Lieve Wouters

Meter Lieve Wouters
Geboortejaar 2006- 2003
Lesuren maandag:
19u30 – 21u
Zaal Schotensesteenweg 138


Jazz  Basics

Hou je van Jazz Gymnastiek, bewegen op muziek, modern dance, …

Trainster Sylvia Luyckx – Julie Thuys
Meter Sylvia Luyckx
Geboortejaar 2002 en ouder
Lesuren dinsdag: 20u30 – 22u00
Zaal Schotensesteenweg 252


Jazz  Advanced

Hou je van Jazz Gymnastiek, bewegen op muziek, modern dance, …

Trainster Nena Bemindt – Tiffany Kik – Joyce Van Looy
Meter Dayna Vermeulen
Geboortejaar 2002 en ouder
Lesuren maandag: 19u30- 21u00
Zaal Schotensesteenweg 252


Recre@langemat 1

Radslag, koprol, flikflak, …. meesters van de lange mat

 

Trainsters Adinda Van Loo  – Leen Sanders
Assistent trainers Nikki Mallentjer – Tino Pion – Pion Tia
Meter Ah Munn Karin
Geboortejaar 2012-2007
Lesuren zaterdag 17.30u – 18.30u
Zaal Bosuil


Recre@langemat 2

Radslag, koprol, flikflak, …. meesters van de lange mat

 

Trainsters
Bianca Remeysen
Assistent trainers Pion Tia – Lindsay Ponsaert
Meter Ah Munn Karin
Geboortejaar 2006 en ouder
Lesuren zaterdag 18.30u – 20u
Zaal Bosuil


Recre@minitramp 1 & selectie

Van hoogtesprong tot salto, voor durvers en springtalenten, …

 

Trainer Ann Van Den Broeck (groep 1)
Assistent trainsters groep selectie : Bart Sluyts – Robin Krols – Kian Van Winssen
Peter
Geboortejaar groep 1 & selectie:  2010 en ouder
Lesuren groep 1 : dinsdag 18u00 – 19u30
groep selectie : dinsdag 19.00- 20.30
Zaal groep 1 : S De Grootstr. 120 Selectie : Bosuil 140 – 2100 Deurne


Recre@toestelturnen

Voor echte liefhebbers van het toestelturnen, die willen oefenen voor het betere werk!

 

Train(st)ers Sandra Gebruers – Maxime Dewaele – Ennia Genar
Assistent trainster Nathalie Boon – Nils De Laender – Martine De Beukelaer
Meter  Isabel Pasmans
Geboortejaar 2010 en ouder
Lesuren zaterdag   10u30 – 12u30
Zaal Bosuil