Keuzegroepen

Wenst je meer?  Kies je voor een specifieke discipline?

Wie op zoek is naar zijn favoriete gymdiscipline (trampoline, lange mat, dans, Yoga, drumband, toestelturnen …) vindt zeker zijn ding in één van onze keuzegroepen.

De keuzegroepen zijn ingedeeld volgens leeftijd, en toegankelijk voor zowel meisjes als jongens (dames en heren).

Wat als een groep volzet is?

Moest de groep van uw keuze volzet zijn, dan kan je indien je dat wenst, inschrijven op de wachtlijst van deze groep. Op die manier ontvangen wij van jou  de nodige info en kunnen wij jou contacteren zodra er een plaats vrij komt.
Belangrijk : De betaling voor de wachtlijstgroep hoef je nog niet in orde te brengen. Dat wordt geregeld indien er een plaats vrijkomt.

Yoga
Drumband
Dans Kids 1 
Dans Kids 2 
Dans jeugd
Dans jongeren
Dans Volwassenen
Recre@langemat 1
Recre@langemat 2
Recre@trampoline
Recre@toestelturnen

Yoga

TrainstersAnn Dens
Leeftijd 2005 en ouder
MeterMyriam Eskens
Lesurendinsdag: 20u00 – 21u15
ZaalSchotensesteenweg 138

Drumband

Zit er een muzikant in jou?  Slagwerk, lyra,  …

Trainers
Chris Krols
Assistent trainer
Robin Krols
MeterRomina Verheecke
Geboortejaar2011 en ouder
Lesurenzaterdag: 9u00 – 10u30
ZaalBosuil

Dans Kids 1

Hou je van dans, bewegen op muziek, modern dance,…

TrainsteKatty Vanden Ostende  – Binta Jobe
MeterBinta Jobe
Geboortejaar2015- 2013
Lesurendinsdag: 18.30u – 19.30u
ZaalSchotensesteenweg 252

Dans Kids 2

Hou je van dans, bewegen op muziek, modern dance,…

Trainster
Ass Trainer
Katty Vanden Ostende
Eline Papen
Meter Katrientje Oeyen
Geboortejaar 2012 – 2010
Lesuren dinsdag: 18u30 – 19u30
Zaal Schotensesteenweg 252

Dans Jeugd

Hou je van losgaan op muziek, samen met anderen proeven van verschillende dansstijlen (clipdance, jazzdance, hiphop, Latin, …)? 
Dan is dit de groep voor jou!
 
TrainsterEnnia Genar
Assitent trainstersEldina Kapic
MeterLieve Wouters
Geboortejaar2009 – 2008
Lesurendonderdag:
19u30 – 21u

Zaal

Schotensesteenweg 138

 

Dans  Volwassenen

Hou je van dans, bewegen op muziek, modern dance, …

TrainsterSylvia Luyckx – Katrientje Oeyen
Assistent trainsterVicky Hoymans
MeterSylvia Luyckx
Geboortejaar2000 en ouder
Lesurendinsdag : 20u30- 22u00
ZaalSchotensesteenweg 252

Recre@langemat 1   

Radslag, koprol, flikflak, …. meesters van de lange mat

Trainsters Adinda Van Loo  – Ann Van den Broeck
Assistent trainers Nikki Mallentjer – Vicky Hoymans- Nyano Van Mechelen – Anouk Vercauteren
Meter Romina Verheecke
Geboortejaar 2015-2010
Lesuren zaterdag 17.30u – 18.30u
Zaal Bosuil

Recre@langemat 2

Radslag, koprol, flikflak, …. meesters van de lange mat

Trainsters Ann Van den Broeck 
Assistenten Nikki Mallentjer – Vicky Hoymans
Meter Romina Verheecke
Geboortejaar 2009 en ouder
Lesuren zaterdag 18.30u – 19u30
Zaal Bosuil

Recre@trampoline    

Van hoogtesprong tot salto, voor durvers en springtalenten, …

Trainer Ann Van Den Broeck
Assistent trainers Vicky Hoymans – Romina Verheecke – Nyano Van Mechelen – Kitana Claes
Meter Romina Verheecke
Geboortejaar 2011 en ouder
Lesuren dinsdag 19u00 – 20u30
Zaal Bosuil

Recre@toestelturnen 

Voor echte liefhebbers van het toestelturnen, die willen oefenen voor het betere werk!

Train(st)ers Sandra Gebruers – Ennia Genar – Linda Laumen – Martine De Beukelaer – Janne Genar
Assistent trainster Nathalie Boon – Yani Biesemans
Meter  Isabel Pasmans
Geboortejaar 2013 en ouder
Lesuren zaterdag   10u30 – 12u30
Zaal Bosuil