Keuzegroepen

Wenst u meer?  Kiest u voor een specifieke discipline? 

Wie op zoek is naar zijn favoriete gymdiscipline (trampoline, lange mat, jazzdans, Yoga, drumband, toestelturnen …) vindt zeker zijn ding in één van onze keuzegroepen.

De keuzegroepen zijn ingedeeld volgens leeftijd, en toegankelijk voor zowel meisjes als jongens (dames en heren).

Yoga

POP Pilates

Drumband

Jazz Kids 1 mini’s

Jazz Kids 1

Jazz Kids 2

Jazz Jeugd

Jazz  Basics

Jazz  Advanced

Recre@langemat 1

Recre@langemat 2

Recre@minitrampoline 1 & 2

Recre@toestelturnen


Yoga

Trainsters Ann Dens – Judy Lenaers
Leeftijd  2001 en ouder
Meter Myriam Eskens
Lesuren dinsdag: 19u30 – 21u00
Zaal Schotensesteenweg 138


POP Pilates

Trainsters Lynn Meeuwissen – Kimberly Maes
Leeftijd  2000 en ouder
Meter
Lesuren maandag: 21u – 22u00
Zaal Schotensesteenweg 252

Meer over deze nieuwe afdeling vind je hier.


Drumband

Zit er een muzikant in jou?  Slagwerk, lyra,  …

Trainers Veronique Van de Velde – Adinda Van Loo
Assistent trainer Robin Krols
Meter Martine Debeukelaer
Geboortejaar 2007 en ouder
Lesuren zaterdag: 9u00 – 10u30
Zaal Bosuil


Jazz Kids 1 mini’s

Hou je van Jazz Gymnastiek, bewegen op muziek, modern dance,…

Trainster Katty Vanden Ostende
Meter Binta Jobe
Geboortejaar 2011- 2010
Lesuren dinsdag: 17u30 – 18u30
Zaal Schotensesteenweg 252


Jazz Kids 1

Hou je van Jazz Gymnastiek, bewegen op muziek, modern dance,…

Trainster Katty Vanden Ostende
Meter
Geboortejaar 2009- 2008
Lesuren dinsdag: 18u30 – 19u30
Zaal Schotensesteenweg 252


Jazz Kids 2 – Volzet !

Hou je van Jazz Gymnastiek, bewegen op muziek, modern dance,…

Opgelet! Deze groep is VOLZET !  Wil je op de wachtlijst komen, stuur dan een mailtje naar inschrijvingen@silok.be met vermelding van je naam, geboortedatum en de gewenste groep.

Trainster
Ass Trainer
Julie Thuys
Brigitte Jonkers
Meter Lieve Wouters
Geboortejaar 2007 – 2006
Lesuren dinsdag: 19u30 – 20u30
Zaal Schotensesteenweg 252


Jazz Jeugd

Hou je van Jazz Gymnastiek, bewegen op muziek, modern dance, …

Trainster

Assitent trainsters

Cindy Loos

Tia Spiessens – Lieve Wouters

Meter Lieve Wouters
Geboortejaar 2005- 2002
Lesuren donderdag:
19u30 – 21u
Zaal Schotensesteenweg 138


Jazz  Basics

Hou je van Jazz Gymnastiek, bewegen op muziek, modern dance, …

Trainster Sylvia Luyckx – Julie Thuys
Meter Sylvia Luyckx
Geboortejaar 2001 en ouder
Lesuren dinsdag: 20u30 – 22u00
Zaal Schotensesteenweg 252


Jazz  Advanced

Hou je van Jazz Gymnastiek, bewegen op muziek, modern dance, …

Trainster Nena Bemindt – Tiffany Kik – Joyce Van Looy
Meter Dayna Vermeulen
Geboortejaar 2001 en ouder
Lesuren maandag: 19u30- 21u00
Zaal Schotensesteenweg 252


Recre@langemat 1 (volzet )

Radslag, koprol, flikflak, …. meesters van de lange mat

Opgelet! Deze groep is VOLZET !  Wil je op de wachtlijst komen, stuur dan een mailtje naar inschrijvingen@silok.be met vermelding van je naam, geboortedatum en de gewenste groep.

Trainsters Adinda Van Loo  – Leen Sanders
Assistent trainers Nikki Mallentjer – Tino Pion – Pion Tia
Meter Ah Munn Karin
Geboortejaar 2011-2006
Lesuren zaterdag 17.30u – 18.30u
Zaal Bosuil


Recre@langemat 2 – volzet !

Radslag, koprol, flikflak, …. meesters van de lange mat

Opgelet! Deze groep is VOLZET !  Wil je op de wachtlijst komen, stuur dan een mailtje naar inschrijvingen@silok.be met vermelding van je naam, geboortedatum en de gewenste groep.

Trainsters
Bianca Remeysen
Assistent trainers Pion Tia – Lindsay Ponsaert
Meter Ah Munn Karin
Geboortejaar 2005 en ouder
Lesuren zaterdag 18.30u – 20u
Zaal Bosuil


Recre@minitramp 1 & 2   (beide groepen zijn volzet)

Van hoogtesprong tot salto, voor durvers en springtalenten, …

Opgelet ! Beide groepen zijn VOLZET .  Wil je op de wachtlijst komen, stuur dan een mailtje met je naam naar inschrijvngen@silok.be  met vermelding van je naam, geboortedatum en de gewenste groep.

Trainer Nathalie Colonne
Assistent trainsters Bart Sluyts – Robin Krols – Ann Van Den Broeck – Kian Van Winssen
Peter Chris Krols
Geboortejaar groep 1 :  2009 – 2006
groep 2 : 2005 en ouder
Lesuren groep 1 : dinsdag 18u00 – 19u15
groep 2 : dinsdag 19.15 – 20.30
Zaal Seraphin de Grootestraat 120 – 2100 Deurne


Recre@toestelturnen   (volzet)

Voor echte liefhebbers van het toestelturnen, die willen oefenen voor het betere werk!

OPGELET : deze groep is volzet.  Wil je op de wachtlijst komen ? stuur dan een mailtje naar inschrijvingen@silok.be met vermelding van je naam, geboortedatum en de gewenste groep !

Train(st)ers Sandra Gebruers – Maxime Dewaele – Ennia Genar
Assistent trainster Nathalie Boon – Nils De Laender – Martine De Beukelaer
Meter  Isabel Pasmans
Geboortejaar 2009 en ouder
Lesuren zaterdag   10u30 – 12u30
Zaal Bosuil